ترجمه تخصصی برق و الکترونیک

ترجمه تخصصی برق و الکترونیک

مهندسی برق یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین رشته های علمی دانشگاهی می باشد که به چهار گرایش برق-الکترونیک، برق-مخابرات، برق-قدرت و برق-کنترل تقسیم می شود. تفاوت میان این گرایشات گاها تا حدی بارز است که مترجمی با مدرک کارشناسی ارشد گرایش برق والکترونیک با مفاهیم و معادل سازی کلمات تخصصی سایر گرایش ها را برای ترجمه باکیفیت مناسب آشنایی لازم ندارد. مقالات منتشر شده در ژورنال های معتبر مملو ازکلمات تخصصی است که مترجمی جز با مدرک ارشد و دکتری در گرایش برق نمی تواند آن ها را ترجمه نماید.

 با گردآوری همکاران مترجم مهندس برق و الکترونیک در گرایش های مختلف توانسته با ترجمه متون علمی در حوزه برق خدمت خود را به کاربرانش ارائه دهد.

 با مترجمین متخصص با تحصیلات عالیه در گرایش هایمختلف برق کار حرفه ای خود را با کیفیت عالی که در پایان کار مترجمین ارزیابی میشود تضمین می کند.  بعد از ثبت سفارش توسط مشتری آن را در اختیار مترجم با رشته تحصیلی هماهنگ قرار داده و این گونه روند ترجمه آغاز می گردد و پیش از تحویل کار توسط ارزیابان ارزیابی شده و سطح کیفیت کارتعیین می گردد و در صورت بی نقصی با کیفیت عالی در اختیار کاربران قرار داده میشود.