ترجمه تخصصی صنایع

ترجمه تخصصی صنایع

در مهندسی صنایع به بهینه سازی سیستم ها، فرآیندها و سازمان ها پرداخته می شود. مهندسی صنایع تعیین کننده نحوه بهتر انجام شدن کار است و مهندسان صنایع به مهندسی فرآیندها و سیستم ها به منظور ارتقاء بهره وری می پردازند. گرایش ها در این رشته در مقاطع تکمیلی شامل بهینه سازی سیستم ها، مدیریت نوآوری و فناوری، سیستم های اقتصادی-اجتماعی، سیستم های مالی، آینده پژوهی، لجستیک و زنجیره تامین و مدیریت پروژه می باشد که برای ترجمه آن ها به مترجم متخصص و آشنا با مفاهیم در متون تخصصی این رشته نیاز است. ترجمهمتن های تخصصی در این رشته فقط از مترجمی با تحصیلات ارشد و دکتری در این رشته ودر گرایش مربوطه برمی آید.

گروه ترجمه آینده سعی دارد توسط همکاری با یک تیم متخصص از فارغ التحصیلان این رشته در گرایش های مختلف عملکردی تخصصی و قابل قبول را برای علاقه مندان از خود نشان دهد.

گروه ترجمه آینده از مترجمین متخصص در گرایش های مختلف صنایع بهره گرفته است که توانمند بوده و ترجمه فارسی به انگلیسی تخصصی این رشته را به صورت کاملا حرفه ای انجام می دهند.

با ثبت سفارش ترجمه خود در گروه ترجمه آینده بسته به نوع آن، سفارش شما در اختیار مترجم با رشته تخصصی هماهنگ قرار گرفته و ترجمه آغاز می گردد. پس از پایان ترجمه کار ارزیابی شده و سطح کیفیت آن تعیین می گردد. در نهایت کار با حدافل هزینه و زمان و با کیفیت عالی در اختیار مشتری قرار می گیرد.