درباره ما

آینده در دستان شماست

جهان امروز، جهان ارتباط و تعامل است، جهان چندصدایی، آموختن و تاثیرگذاشتن. جهان دیده شدن و نگریستن به آنچه دیگران در معرض قضاوت قرار داده‌اند. گروه ترجمه آینده این فرصت را برای شما ایجاد می‌کند تا از یافته‌های جدید علمی، فرهنگی، هنری، اقتصادی و سیاسی مطلع شوید و در این گستره وسیع و بازار جهانی، سهم خود را بیابید. ترجمه تخصصی یک هنر است و صرف تبدیل واژه‌ها از یک زبان، به زبانی دیگر مفهوم واقعی ترجمه را عیان نمی‌کند. برای رسیدن به ترجمه‌ای علمی و دقیق، تیمی مجرب و متخصص در گروه ترجمه آینده در سراسر جهان، مشغول به کار است تا به نیازهای مخاطبان در زمانی کوتاه به شکلی کامل و جامع پاسخ دهد.
گروه ترجمه آینده، یکی از واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد است که با به کارگیری بیش از 500 مترجم در تیم‌های تخصصی به زبان‌های انگلیسی، عربی، فرانسه، روسی، ترکی، اردو و ...  فعالیت خود را به سازمان‌ها، شرکت‌ها و اشخاص حقیقی عرضه می‌دارد. خدمات این شرکت محدود به شهر مشهد نیست، گروه ترجمه آینده در تهران و قزوین نیز دارای شعبه بوده و به صورت غیرحضوری به تمامی مخاطبان در سطح کشور خدمت‌رسانی می‌کند. همه ترجمه‌ها، توسط ویراستار بررسی می‌شود تا از کیفیت کار و خدمت رسانی به مخاطبان اطمینان حاصل شود.
گروه آینده، تمام خدمات خود را به شکلی غیرحضوری، آنلاین، 24 ساعته و بدون نیاز به مراجعه به دفاتر و شعب موسسه در کوتاهترین زمان ممکن، در تمام روزهای هفته و با قیمتی مناسب انجام می‌دهد. رضایت مخاطبان اولویت اصلی این مرکز است، گروه ترجمه آینده، همواره مصمم بوده تا طیف وسیعی از مخاطبان را پوشش بدهد به همین دلیل، سه تعرفه مالی برای ترجمه تعیین شده تا بر اساس نیاز مخاطب و بودجه مالی او، کار در بهترین شکل ممکن ارائه شود. کیفیت ترجمه‌ها در این موسسه، استانداردی حرفه‌ای دارد، اما قیمت‌ها رقابتی و به گونه‌ای طراحی شده تا مخاطبان، از هر گروه و قشر بتوانند به آنچه مد نظر دارند، دست یابند.
یکی از امتیازهای منحصر به فرد گروه ترجمه آینده، همکاری با مترجمان بومی زبان های مختلف است. این مجموعه کلیه خدمات ترجمه تخصصی را با مجرب‌ترین مترجم‌های بومی هر زبان انجام می‌دهد تا آنچه پیش روی شما قرار می‌گیرد، اصالت و اعتبار بیشتری داشته باشد. این موسسه، قادر به ترجمه متن‌های شما به 30 زبان است. متن‌ها استانداردی بالا و کیفیتی ویژه دارند، ترجمه‌های مترجمان گروه آینده دارای ضمانت مادام العمر بوده و قابل انتشار در مجلات تخصصی خارجی است.
برای گام نهادن در جهانی جدید و ارتباطی پویا و دو سویه در این فضا، با گروه ترجمه آینده همراه شوید و کیفیت خدمات رسانی در این موسسه را با دیگران، مقایسه کنید. پس از آن، آینده را با ما به تماشا خواهید نشست.